خطا بسیار لوکس آرژانتین لیونل مسی خانواده

خطا: بسیار لوکس آرژانتین لیونل مسی خانواده ازدواج مهمان جزیره تصویر

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی واریز تدریجی باقی‌مانده سود سهام عدالت

مشاور شرکت خصوصی‌سازی گفت: باقی‌مانده سود سهام عدالت جهت گروه‌هایی که بطور کامل این سود را دریافت نکرده‌اند، به تدریج واریز می‌شود.

واریز تدریجی باقی‌مانده سود سهام عدالت

واریز تدریجی باقی مانده سود سهام عدالت

عبارات مهم : ایران

مشاور شرکت شخصی سازی گفت: باقی مانده سود سهام عدالت جهت گروه هایی که بطور کامل این سود را دریافت نکرده اند، به تدریج واریز می شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، سیدجعفر سبحانی گفت: واریز باقی مانده سود سهام عدالت شروع شده است و از چهارشنبه، ۸ فروردین بیش از ۱۵ بانک به تدریج در حال واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولان هستند. وی افزود: همچنین باقی مانده سود سهام عدالت کارکنان شاغل و بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی در حال واریز است و در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

واریز تدریجی باقی‌مانده سود سهام عدالت

همچنین شرکت شخصی سازی اعلام کرده است که آن دسته از مشمولانی که بعد از تسویه حساب سود سهام عدالت گروه های مربوط به خود اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی در سامانه سهام عدالت کرده اند و نیز آن دسته از مشمولانی که از این به بعد اقدام به ورود شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت می کنند، بعد از تأیید شماره شبای آن ها و نیز بعد از تسویه کامل سود سهام عدالت با تمامی گروه ها، سود سهام خود را در اوایل امسال دریافت خواهند کرد.

این در حالی است که تسویه سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ شرکت های سرمایه پذیر مربوط به روستاییان و عشایری که شماره شبای حساب های بانک ملی کشور عزیزمان ایران بوده نیز از پنجم فروردین ماه جاری شروع شده است هست. بر این اساس بالغ بر دو میلیون نفر از روستاییان و عشایر که شماره شبا بانکی تاییدی آنان متعلق به بانک ملی کشور عزیزمان ایران بوده و بخش اولیه سود سهام در دی ماه سال گذشته به حساب آنان واریز شده است بود می توانند بخش تکمیلی سود سهام خود را دریافت کنند.

مشاور شرکت خصوصی‌سازی گفت: باقی‌مانده سود سهام عدالت جهت گروه‌هایی که بطور کامل این سود را دریافت نکرده‌اند، به تدریج واریز می‌شود.

واژه های کلیدی: ایران | شماره | دریافت | فروردین | تسویه حساب | سهام عدالت | فروردین ماه | سامانه سهام عدالت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz