خطا بسیار لوکس آرژانتین لیونل مسی خانواده

خطا: بسیار لوکس آرژانتین لیونل مسی خانواده ازدواج مهمان جزیره تصویر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی برنامه‌های روحانی در سفر به نیویورک

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور برنامه‌های روحانی در سفر به نیویورک جهت حضور در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی شرکت ملل را تشریح کرد.

برنامه‌های روحانی در سفر به نیویورک

برنامه های روحانی در سفر به نیویورک

عبارات مهم : اجلاس

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور برنامه های روحانی در سفر به نیویورک جهت حضور در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی شرکت ملل را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور راجع به شرح برنامه های حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی مدیر جمهوری کشورمان در سفر به نیویورک، اظهار کرد: دکتر روحانی در این سفر برنامه های فشرده و مختلفی دارند که صحبت در جمع سران کشورهای حاضر در مجمع عمومی شرکت ملل متحد و تشریح آخرین مواضع کشورمان در خصوص مهمترین مسایل منطقه ای و بین المللی و همچنین اوضاع اندوهبار مسلمانان میانمار، از جمله آن ها است.

برنامه‌های روحانی در سفر به نیویورک

وی گفت: رییس جمهور هفته گذشته نیز در حاشیه اجلاس سران شرکت همکاری های اسلامی جهت علم و فناوری در آستانه قزاقستان، علاوه بر مشورت جهت تشکیل نشست خاص و صدور بیانیه در خصوص مسلمانان روهینگیا میانمار، در صحبت خود بر ضرورت توقف فوری جنایت و خشونت علیه مسلمانان آن منطقه و پیگیری و کمک به آسیب دیدگان و پناهندگان تاکید کرده بود.

اسماعیلی دیدار صمیمی با نخبگان و ایرانیان مقیم آمریکا، دیدار با علمای دینی و رهبران جوامع اسلامی آمریکا، نشست و گفت وگو با نخبگان سیاست خارجی و روسای اندیشکده های فکری در آمریکا، گفت وگو با مدیران و سردبیران ارشد رسانه های بین المللی و مطبوعات را از دیگر برنامه های رییس جمهور در سفر به نیویورک عنوان کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور برنامه‌های روحانی در سفر به نیویورک جهت حضور در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی شرکت ملل را تشریح کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور خاطرنشان کرد: روحانی همچنین با دبیرکل شرکت ملل متحد و تعدادی از سران کشورهای حاضر در حاشیه مجمع عمومی دیدار و در خصوص مسایل دوجانبه و بین المللی گفت وگو خواهد کرد.

رییس جمهوری به منظور شرکت و صحبت در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی شرکت ملل متحد، صبحگاه امروز (یکشنبه) عازم نیویورک مقر این شرکت می شود.

واژه های کلیدی: اجلاس | برنامه | برنامه | نیویورک | مسلمانان | رییس جمهور | دکتر روحانی | سفر به نیویورک | حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz