خطا بسیار لوکس آرژانتین لیونل مسی خانواده

خطا: بسیار لوکس آرژانتین لیونل مسی خانواده ازدواج مهمان جزیره تصویر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازگشت به اصل خویش در روزهای حساس ، توفیق اضطراری جهت شفر و استقلال

سرمربی آلمانی آبی‌پوشان ناچار شد در حساس‍‌ترین روزهای حضورش در استقلال این تیم را به اصل خویش در فاز تدافعی بازگردانده که این توفیق اضطراری جهت این تیم شد.&nbsp

بازگشت به اصل خویش در روزهای حساس ، توفیق اضطراری جهت شفر و استقلال

توفیق اضطراری جهت شفر و استقلال/بازگشت به اصل خویش در روزهای حساس

عبارات مهم : استقلال

سرمربی آلمانی آبی پوشان ناچار شد در حساس‍ ترین روزهای حضورش در استقلال این تیم را به اصل خویش در فاز تدافعی بازگردانده که این توفیق اضطراری جهت این تیم شد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در روزهایی که استحکام خط دفاعی اش آنقدر اوج رفته بود که گل زدن به این تیم آرزوی رقیبانش شده است بود، به یک هارمونی خاص در ترکیب تیم و به خصوص در نحوه استفاده از مهره های دفاعی اش رسیده بود.

شفر در این ایام از مدافعان ثابتی استفاده می کرد که وریا غفوری، روزبه چشمی و سید مجید حسینی سه تن از آنها بودند. امید نورافکن زیاد و بعضا میلاد زکی پور مدافع چپ آبی ها بودند و امید ابراهیمی مهره ثابت این تیم در خط میانی و در پست هافبک دفاعی بود که فرشید باقری نیز نقش زوج مکمل او را بازی می کرد. در همه هفته هایی که شفر از این ترکیب استفاده می کرد ساختار تدافعی آبی پوشان نیز به اوج بلوغ خود رسیده بود.

بازگشت به اصل خویش در روزهای حساس ، توفیق اضطراری جهت شفر و استقلال

بعد از دیدار آبی پوشان برابر الریان خبر رسید پژمان منتظری با مصدومیت مواجه شده است و به ناچار دیدارهای پیش روی این تیم برابر الهلال، فولاد و به احتمال زیاد دربی را از دست خواهد دید. شاید مصدومیت یک بازیکن آن هم در کوران مسابقه های یک فصل خبر خوبی جهت هیچ تیم و مربی ای نباشد، ولی این اتفاق را باید یک توفیق اضطراری جهت تیم شفر دانست.

مصدومیت منتظری باعث شد تا شفر به ناچار تیمش را در ساختار دفاعی با یک عوض کردن در دفاع چپ به سیستم سابق بازگرداند. به این ترتیب که غفوری برابر الهلال همچنان دفاع راست بود، زوج مجید حسینی و روزبه چشمی بار دیگر در قلب خط دفاعی آبی پوشان شکل گرفت و تنها تفاوت در این بود که خسرو حیدری به جای نورافکن و زکی پور در سمت چپ خط دفاعی قرار گرفته بود.

سرمربی آلمانی آبی‌پوشان ناچار شد در حساس‍‌ترین روزهای حضورش در استقلال این تیم را به اصل خویش در فاز تدافعی بازگردانده که این توفیق اضطراری جهت این تیم شد.&nbsp

شفر در خط میانی تیمش هم از همان زوج امتحان بعد داده امید ابراهیمی و فرشید باقری استفاده کرد تا ضریب دفاعی تیمش برابر الهلال هرچه زیاد اوج برود. تیم تحت رهبری شفر با همین نفرات یکبار دیگر دروازه اش را بسته نگاه داشت و به این ترتیب به نظر نمی رسد این ترکیب در بازی های پیش روی آبی پوشان برابر فولاد و پرسپولیس هم دستخوش عوض کردن شود.

واژه های کلیدی: استقلال | مصدومیت | خط دفاعی | استفاده | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz