خطا بسیار لوکس آرژانتین لیونل مسی خانواده

خطا: بسیار لوکس آرژانتین لیونل مسی خانواده ازدواج مهمان جزیره تصویر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رتبه اول گروه نه فروشی است و نه اجاره داده می‌شود / کی‌روش

در آستانه دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر اسپانیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی اوضاع تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پرداخته است.

رتبه اول گروه نه فروشی است و نه اجاره داده می‌شود / کی‌روش

کی روش: رتبه اول گروه نه فروشی است و نه اجاره داده می شود

عبارات مهم : ایران

در آستانه دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر اسپانیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی اوضاع تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پرداخته است.

به گزارش ایسنا ، سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا در گزارشی به نقل از کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران نوشت: مکان اول گروه B جام جهانی روسیه نه فروشی است و نه اجاره داده می شود، اسپانیا تیم با کیفیتی است ولی ما می خواهیم جایگاه خودمان را در این گروه حفظ کنیم.

کی روش از جمله مربیانی است که در گذشته گیر نمی کند بلکه همواره در حال برنامه ریزی جهت استمرار بخشیدن به صدرنشینی تیم تحت هدایتش در گروه B است که تیم های قدرتمند اسپانیا، پرتغال و مراکش در آن حضور دارند.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از پیروزی یک بر صفر هیجان انگیز برابر مراکش در نخستین بازی مرحله گروهی و با توجه به تساوی ۳ – ۳ اسپانیا و پرتغال، صدرنشین گروه B شده است است.

شاگردان کی روش می بایست در بازی دوم مرحله گروهی در برابر قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ یعنی اسپانیا قرار بگیرند؛ قهرمانی که مسلما باید از ضربه آزاد دقایق نهایی «کریستیانو رونالدو» که نه تنها هت تریک او را تکمیل کرد بلکه یک امتیاز ارزشمند را جهت پرتغال به ارمغان آورد؛ بسیار رنجیده خاطر باشد.

با این حال، سرمربی پرتغالی تیم کشور عزیزمان ایران که روی تیم خود متمرکز شده است هست؛ بدون هیچ گونه نگرانی در خصوص بازی با اسپانیا؛ از استمرار صدرنشینی در گروه B و خیز بلند تیمش جهت نخستین راهیابی به مرحله حذفی جام جهانی بعد از ۵ دوره حضور ناموفق در این مسابقه ها، ابراز اطمینان کرد.

کی روش که تیم ملی کشور عزیزمان ایران را جهت دومین سال پیاپی به جام جهانی فوتبال رسانده هست؛ در ادامه تصریح کرد: مکان اول گروه نه فروشی است و نه اجاره داده می شود. اسپانیا تیم با کیفیتی است ولی ما می خواهیم جایگاه خودمان را حفظ کنیم.

پیروزی برابر مراکش دومین پیروزی تیم ملی کشور عزیزمان ایران بعد از جام جهانی ۹۸ فرانسه است و این بدان معناست که شاگردان کی روش با نیرویی مضاعف و امید فراوان به میدان نبرد با «لاروخا» پا خواهند گذاشت.

کی روش در این باره تاکید کرد: اگر بازی برابر مراکش جهت ما فینال جام جهانی فوتبال بود؛ بازی چهارشنبه در برابر اسپانیا به طور حتم جهت مان حکم فینال دنیا را دارد.
سایت ای اف سی ادامه داد: پیروزی برابر مراکش، مراسم خوش حالی و پایکوبی ایرانیان را در داخل کشور به همراه داشت و حالا این تیم با روحیه ای مضاعف باید به مصاف اسپانیایی برود که بحران ناشی از اخراج ناگهانی یولن لوپتگی – سرمربی اسبق آن ها و جایگزین شدن وی با فرناندو هیرو، در کاروان ارزش رخنه کرده است.

در کیفیت اسپانیا هیچ تردیدی نیست آیا که این تیم در مصاف با پرتغال، در حالی که دو بار از حریف عقب افتاده بود، گل های خورده را جبران کرد و حتی از این تیم پیش افتاد و اگر ضربه ایستگاهی استثنایی رونالدو نبود، سه امتیاز بازی را از آن خود می کرد. با این حال کشور عزیزمان ایران هم نشان داده تیمی است که تا سوت آخر بازی دست از تلاش نمی کشد و در بازی برابر مراکش هم مزد تلاش هایش را با گل به خودی بازیکن حریف در وقت های اضافه گرفت. به همین علت حالا کی روش کلی علت دارد که باور کند تیم ملی می تواند از اسپانیا هم امتیاز بگیرد.

رتبه اول گروه نه فروشی است و نه اجاره داده می‌شود / کی‌روش

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | پرتغال | پیروزی | ایرانی | فوتبال | پرتغال | پیروزی | اسپانیا | اسپانیا | ایرانیان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz